Lista startowa – Noraftrail – Tymbarskie pagórki

  • Home
  • /
  • Lista startowa – Noraftrail – Tymbarskie pagórki
Imię
Nazwisko
Trasa
Miejscowość
Klub
Zapłacono
Agnieszka
Faron
Dystans 35 km.
Kraków
NORAFSPORTz
sonia
orlikowska
Dystans 35 km.
Sopot
KW ORKA
Dominika
Osińska
Dystans 15 km. z PSEM
Toruń
Adam
Pycia
Dystans 35 km.
Kraków
TAK
Dorota
Bober
Dystans 35 km.
Gaboń
Norafsport
TAK
Katarzyna
Leboda
Dystans 15 km. z PSEM
Katowice
Marcin
Gałka
Dystans 35 km.
Jasień
TAK
Paulina
Podlasińska
Dystans 35 km.
Kobyłka
TAK
Agnieszka
Dudek
Dystans 35 km.
Ruda Śląska
Night Runners
TAK
Piotr
Perczyński
Dystans 35 km.
Czarny Dunajec
NORAFSPORT
TAK
Mariusz
Dudek
Dystans 35 km.
Ruda Śląska
Night Runners
TAK
agnieszka
dziedziniewicz
Dystans 15 km.
kraków
ITMBW KRAKÓW
TAK
waldemar
dziedziniewicz
Dystans 15 km.
kraków
ITMBW KRAKÓW
TAK
Marcin
Fabiński
Dystans 15 km. z PSEM
Grudziądz
Magda
Przystasz
Dystans 15 km. z PSEM
Niepołomice
Niepołomice biegają
Joanna
Kurek
Dystans 35 km.
Bielsko-Biała
asiaprosto.wordpress.com
Marek
Pander
Dystans 15 km. z PSEM
orzesze
Ewa
Sularz
Dystans 15 km. z PSEM
Krasawa
Mariusz
Szabat
Dystans 15 km.
Krasawa
Sylwester
Poltorak
Dystans 35 km.
Krzyszkowice
Dobczycki Klub Biegacza
Bartosz
Białasik
Dystans 15 km.
Kraków
Night Runners
Sylwia
Pasecka
Dystans 35 km.
Gliwice
Marlena
Golon
Dystans 15 km.
Sicienko
Ryszard
Borówka
Dystans 35 km.
Gdynia
Ewa
Machul
Dystans 35 km.
Warszawa
Dream Run
Sebastian
Florek
Dystans 15 km.
Gaboń
NORAFSPORT
TAK
Barbara
Grandys
Dystans 15 km. z PSEM
Katowice
Piotr
Lewandowski
Dystans 35 km.
Jelenia Góra
TAK
Zuzanna
Nowaczyk
Dystans 15 km.
Poznań
Jacek
Maślanka
Dystans 35 km.
Kraków
Norafsport
TAK
Dariusz
Turlej
Dystans 35 km.
Warszawa
Kondycja
Dariusz
Potaś
Dystans 15 km.
Kraków
Eskadra Kraków
Grażyna
Mucha
Dystans 15 km.
Kraków
DB Marathon Team
TAK
Ewelina
Zmuda
Dystans 15 km. z PSEM
Tychy
Paweł
Racułt
Dystans 35 km.
Kraków
HTC Husaria
zuzia
nowakowska
Dystans 15 km.
kraków
dziewczyńskie poranki
Maciej
Smerecki
Dystans 35 km.
Targowiska
Posmakuj Run Team
Małgorzata
Smerecka
Dystans 15 km.
Targowiska
Posmakuj Run Team
Beata
Tomaś
Dystans 15 km.
Luboszyce
Gym Box Opole
Marcin
Dąbrowski
Dystans 35 km.
Jachranka
Bez Faulu
Łukasz
Juszczyk
Dystans 35 km.
Węgrzce Wielkie
Niepołomice Biegają
Leszek
Winiarek
Dystans 15 km. z PSEM
Warszawa
Dominik
Grządziel
Dystans 15 km.
Dziekanowice
VEGAN POWER
TAK
Michał
Stopa
Dystans 35 km.
Tychy
MarcinŚwiercTEAM
TAK
Sławek
Telec
Dystans 15 km. z PSEM
Niepołomice
Niepołomice Biegają
TAK
Katarzyna
Szewczyk
Dystans 35 km.
Krakow
Zaporowy Maraton Team
Joanna
Koczur
Dystans 15 km.
Kraków
deutsche Bank Marathon Team
Tomasz
Piłat
Dystans 15 km.
Kraków
TAK
Wojciech
Gembacz
Dystans 35 km.
Słopnice
Grzegorz
Sidzina
Dystans 35 km.
Leńcze
HTC Hussaria
Mariusz
Nastuła
Dystans 35 km.
Bytom
TAK
Jarek
Doczekalski
Dystans 35 km.
Jastrzębie-Zdrój
Klub Biegacza Fartlek
Monika
Dobrowolska
Dystans 15 km. z PSEM
Kraków
Wild Dogs Team
TAK
Aneta
Kozerańska
Dystans 15 km. z PSEM
Wojkowice
Wild Dogs Team
TAK
Beata
Lis
Dystans 35 km.
Słopnice
Szymon
Dymek
Dystans 35 km.
Myślenice
Dobczycki Klub Biegacza
TAK
Paweł
Sułkowski
Dystans 15 km.
Limanowa
Visegrad Maraton Rytro/KS Limanowa Forrest
Renata
Dyduła
Dystans 15 km. z PSEM
Kraków
TAK
Wojciech
Gembacz
Dystans 35 km.
Słopnice
TAK
Kasia
Wąsowicz
Dystans 15 km.
Kraków
TAK
MICHAŁ
TARGOSZ
Dystans 15 km.
Kraków
ITMBW KRAKÓW
TAK
Joanna
Nabielec
Dystans 15 km.
Kraków
ITMBW Kraków
TAK
Piotr
Stępniak
Dystans 15 km.
Nowe mostki
TAK
Małgorzata
Stępniak
Dystans 15 km.
Sochaczew
TAK
Dominik
Frach
Dystans 15 km.
Kraków
TAK
Rafał
Smura
Dystans 35 km.
Turek
Natalia
Żerda
Dystans 15 km. z PSEM
Wieliczka
TAK
Konstancja
Tanjga-Nawrot
Dystans 35 km.
WARSZAWA
Klub Biegacza PLL LOT
TAK
Kinga
Uryga
Dystans 35 km.
Kraków
TAK
Alicja
Zarzycka
Dystans 35 km.
Mszana Dolna
Bio-Reh Team
TAK
Aneta
Tęcza
Dystans 35 km.
Kozienice
Mateusz
Hyski
Dystans 35 km.
Kluczbork
Lilianna
Nazimek
Dystans 35 km.
Nowy Sącz
Klaudia
Kot
Dystans 35 km.
Kraków
NIGHT RUNNERS
TAK
Stanisław
Opach
Dystans 15 km.
Rupniów
Leszek
Winiarek
Dystans 15 km. z PSEM
Warszawa
Adam
Szlęzak
Dystans 15 km. z PSEM
Krzykawa
Włodzimierz
Wasielewski
Dystans 35 km.
Zdzieszowice
Teresa
Wasielewska
Dystans 15 km.
Zdzieszowice
Klub Sportowy Zdzieszowice-BikeTeam
Piotr
Korbas
Dystans 35 km.
Dobczyce
Dobczycki Klub Biegacza
TAK
Adam
Pron
Dystans 15 km. z PSEM
Katowice
IPRONMAN
Justyna
Gogól
Dystans 35 km.
Zasań
Dobczycki Klub Biegacza
Dawid
Kronenberger
Dystans 15 km.
Tymbark
KU AZS PK
TAK
Tomasz
Ciuła
Dystans 15 km.
Kraków
Night Runners
Aleksandra
Gabriel
Dystans 35 km.
Kraków
Nowa Huta Team
Przemysław
Dura
Dystans 35 km.
Kraków
Dobczycki Klub Biegacza
Paweł
Krzemień
Dystans 35 km.
Myślenice
Uśmiechnięty Grabarz
Aleksandra
Palkij
Dystans 35 km.
Dobra
KS Limanowa Forrest
TAK
Jarosław
Oleksy
Dystans 35 km.
Tymbark
KS Limanowa Forrest
TAK
Marek
Oleksy
Dystans 35 km.
Tymbark
LKS Taekwondo Tymbark
TAK
Mateusz
Wójtowicz
Dystans 15 km.
Jordanów
Mateusz
Wójtowicz
Dystans 15 km.
Jordanów
Artur
Steczowicz
Dystans 15 km.
Tymbark
Jakub
Szmer
Dystans 35 km.
Kraków
Marek
Czubiński
Dystans 35 km.
Łódź
Mariusz
Papież
Dystans 35 km.
Tymbark
MOK Mszana Dolna
TAK
Dominik
Bilkowski
Dystans 15 km.
Kraków
Nowa Huta Team
Marcin
Kaliszewski
Dystans 35 km.
Biała Podlaska
TAK
Piotr
Żółtek
Dystans 35 km.
Rabka-Zdrój
PGB Sportowa Paczka
TAK
Marcin
Pycia
Dystans 15 km.
Kraków
TAK
Monika
Myszkowska
Dystans 35 km.
Legionowo
Monika
Dobrowolska
Dystans 15 km. z PSEM
Kraków
Wild Dogs Team
TAK
Ladislav
Maras
Dystans 15 km.
Presov
TAK
Ewa
Walkowska
Dystans 15 km. z PSEM
Szczawnica
Łapy w Góry
TAK
Marek
Wnek
Dystans 35 km.
Jazowsko
Slezak Team
Marek
Wnęk
Dystans 35 km.
Jazowsko
Slezak Team
Daniel
Dziedzina
Dystans 35 km.
Rabka-Zdrój
EPIC TEAM™
TAK
Katarzyna
Płatek
Dystans 15 km.
Warszawa
TAK
Dorota
Satała
Dystans 15 km. z PSEM
Kraków
TAK
Marek
Nadkański
Dystans 15 km.
MSZANA GÓRNA
MOK Mszana Dolna
Larysa
Kokoszka
Dystans 15 km.
Rupniów
Marcin
Rachwał
Dystans 35 km.
Myślenice
www.adserwisagrobud.pl
Kasia
Mazur
Dystans 35 km.
Kraków
Night Runners +
TAK
Dariusz
Keller
Dystans 35 km.
Kraków
Night Runners +
Andrzej
Pradziad
Dystans 35 km.
Murzasichle
SystemEco
Piotr
Gutt
Dystans 35 km.
Poronin
Justyna
Gogól
Dystans 15 km.
Zasań
Dobczycki Klub Biegacza
TAK
Anna
Bieniecka
Dystans 35 km.
Gliwice
Alpin Sport Team/ OTK Rzexnik
TAK
Przemysław
Dura
Dystans 35 km.
Kraków
Dobczycki Klub Biegacza
TAK
Klaudia
Talik
Dystans 15 km.
Czechowice-Dziedzice
Aleksandra
Mężyk
Dystans 15 km.
Kraków
Grzegorz
Murawicz
Dystans 35 km.
Podlesie
Tomasz
Kącki
Dystans 35 km.
Przenosza
TAK
Anna
Kijowska
Dystans 15 km. z PSEM
Kraków
Wild Dogs Team
TAK
Agata
Kijowska
Dystans 15 km.
Kraków
Wild Dogs Team
TAK
Agnieszka
Rusnak
Dystans 15 km. z PSEM
Zalesie
Bogusław
Gracz
Dystans 15 km. z PSEM
Ząb
NORDICLIFE
Jakub
Bagiński
Dystans 15 km. z PSEM
Kraków
Wild Dogs Team
TAK
Urszula
Nowicka
Dystans 15 km.
Czechowice-Dziedzice
Paweł
Mikłas
Dystans 35 km.
Jaworzno
TAK
Piotr
Górka
Dystans 15 km.
Zasań
Night runners +
TAK
Rysiek
Pręcikowski
Dystans 15 km.
Wieliczka
ASKANIUSZ
KOCEMBA
Dystans 35 km.
Lubawka
Alaska
Mateusz
Malinowski
Dystans 35 km.
Mysłowice
TAK
Sabina
Ławniczak
Dystans 35 km.
Łódź
Adrian
Bednarek
Dystans 35 km.
Bydgoszcz
kuchniaisport.pl
Bartłomiej
Tytko
Dystans 35 km.
Tychy
TAK
Jarosław
Walasik
Dystans 35 km.
Jaworzno
TAK
Edward
Mucha
Dystans 15 km.
Limanowa
Limanowa Forrest
TAK
Ewelina
Balachowska-Czernecka
Dystans 15 km.
Myślenice
TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
TAK
Dorota
Bober
Dystans 35 km.
Gaboń
Norafsport
TAK
Piotr
Bienias
Dystans 35 km.
Warszawa
Wiesław
Kowalczyk
Dystans 15 km.
Tymbark
ZS Tymbark JS 2007 Strzelec OSW
TAK
Dawid
Woźniak
Dystans 15 km.
Tymbark
ZS Tymbark JS 2007 Strzelec OSW
Michał
Luraniec
Dystans 15 km.
Tymbark
ZS Tymbark JS 2007 Strzelec OSW
TAK
Marek
Nadkański
Dystans 15 km.
Mszana Góna
MOK Mszana Dolna
TAK
Ireneusz
Nusbaum
Dystans 15 km. z PSEM
Jaworzno
TAK
Adam
Kaźmierczyk
Dystans 35 km.
Katowice
Adam
Kaźmierczyk
Dystans 35 km.
Katowice
TAK
Piotr
Biernawski
Dystans 15 km.
Nowy Targ
ATTIQ
Marcin
Jachym
Dystans 15 km.
Libertów
Klub Biegających Leśników
TAK
Kinga
Kwiatkowska
Dystans 35 km.
Kraków
Stanisław
Radzik
Dystans 15 km.
ŁYCZANKA
TKKF UKLEJNA Myślenice
TAK
Arkadiusz
Muzyk
Dystans 15 km. z PSEM
Wieliczka
SaltyDogTeam
Kinga
Pachura
Dystans 15 km.
Mszana Dolna
TAK
TOMASZ
DEJAS
Dystans 35 km.
Mysłowice
Tomas
Democko
Dystans 15 km.
Spisska Nova Ves
MARAS team
TAK
Martina
Kolibarova
Dystans 15 km.
Presov
MARAS team
TAK
Justyna
Mistarz
Dystans 15 km.
Kornatka
Dobczycki Klub Biegacza
Aneta
Mistarz
Dystans 15 km.
Kornatka
Dobczycki Klub Biegacza
Dominik
Kobryń
Dystans 15 km.
Katowice
Byledobiec Anin
TAK
Piotr
Borowiecki
Dystans 35 km.
Kraków
APIWAST Kraków
TAK
Marek
Jarema
Dystans 35 km.
Kraków
Hydrozagadka
Angelika
Arter- Krzyżek
Dystans 35 km.
Kraków
Michał
Kaźmierczyk
Dystans 35 km.
Katowice
Dzikie życie Run Team
Dariusz
Gradzi
Dystans 35 km.
Kraków
AKGK TEAM/ Krakowska Izba Adwokacka
TAK
Anna
Adamska
Dystans 15 km.
Kraków
Wild Dogs Team
BOLESŁAW
KASPEREK
Dystans 15 km.
Myślenice
TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
TAK
Sebastian
Zimoląg
Dystans 15 km. z PSEM
Sosnowiec
TAK
Magdalena
Zimoląg
Dystans 15 km. z PSEM
Mysłowice
TAK
Lucyna
Kuchno
Dystans 35 km.
Kraków
Rehabilitanci.org.pl
Lukasz
Wyrobek
Dystans 35 km.
Kraków
Rehabilitanci.org.pl
Bożena
Sikora
Dystans 35 km.
Myślenice
TKKF Uklejna Myślenice
TAK
Katarzyna
Piechula
Dystans 35 km.
Tychy
Bodydry Team
Darek
Glanas
Dystans 15 km.
Skawina
TAK
Jarosław
Dąbrowski
Dystans 15 km.
Oława
Nowa Huta Team
Jakub
Bem
Dystans 35 km.
Kraków
Nowa Huta Team
Wojciech
Pietrzyk
Dystans 15 km.
Kraków
Norafsport
TAK
Aleksandra
Mucha
Dystans 15 km. z PSEM
Kraków
Krakowska Grupa Tropiąca- KGT
Daniel
Wrona
Dystans 15 km.
Kraków
RunningPerformance
TAK
Jacek
Drabik
Dystans 15 km.
Krakow
Przemysław
Kozerański
Dystans 35 km.
Wojkowice
Wild Dogs Team
TAK
Piotr
Mazurek
Dystans 35 km.
Jaworzno
TAK
Łukasz
Czabanowski
Dystans 35 km.
Szczecin
TAK
Ela
Górka
Dystans 15 km.
Grybow
Ambasador festiwalu biegowego
Janusz
Kiełbasa
Dystans 35 km.
Kraków
BBL Kraków
TAK
Józef
Worobiec
Dystans 15 km.
Jędrzejów
UMKS NADIR JĘDRZEJÓW
MICHAŁ
MAJCHRZAK
Dystans 35 km.
BOCHNIA
Osoba niepełnosprawna. Biegnę z przewodnikiem Stanisławem Spólnikiem
TAK
Jacek
Dudek
Dystans 15 km.
Kraków
AZS AWF Kraków Masters
Paulina
Janik
Dystans 15 km.
Jelenia Góra
Karkonosz Running Team Szklarska Poręba
Katarzyna
Odomirska
Dystans 35 km.
Kraków
jacek
hubner
Dystans 15 km.
częstochowa
Robert
FARON
Dystans 15 km.
Zalesie
Salco Garmin Team
TAK
Łukasz
Przybyłowicz
Dystans 35 km.
Maciejowa
Gorlicka Grupa Biegowa
Nina
Wróbel
Dystans 35 km.
Żarówka
Żarówa
Zbigniew
Radomski1951
Dystans 15 km.
Bielsko-Biała
TKKF Beskidek
Jacek
Pawlikowski
Dystans 35 km.
Kraków
Przewodnik Michała Majchrzaka
TAK
Mariusz
Odziomek
Dystans 15 km.
Tymbark
16bpd
Wiktoria
Fuks
Dystans 15 km.
Sanok
TAK
JOWITA
ŚWITALSKA
Dystans 35 km.
Kraków
Night Runners +
Krzysztof
Falkowski
Dystans 15 km.
Kraków
Woodward Runners
Mariusz
Paździor
Dystans 15 km.
Oława
Witek
Dubowiecki
Dystans 15 km. z PSEM
Zakopane
Chata Biegacza K34 Zakopane
TAK
Grzegorz
Danicz
Dystans 35 km.
Gorlice
norafsport
Dominika
Bolechowska
Dystans 15 km.
Zakopane
Attiq Team Zakopane
Józef
Worobiec
Dystans 15 km.
Jędrzejów
UMKS NADIR JĘDRZEJÓW
Sergiusz
Kurylenko
Dystans 15 km.
Zastov